Zespół

BLEND


Muzycy jak o sobie mówią: są mieszanką różnych osobowości co ma duży wpływ na rodzaj muzyki prezentowanej przez Blend. Inspiracją dla nich jest muzyka lat 70-tych.

„Żyjemy w czasach, w których już nic nie jest proste i oczywiste. Chcemy pozostawić po sobie ślad, wspomnienie a zarazem przekazać coś swoim słuchaczom. Nie określamy rodzaju naszej muzyki gdyż to pozostawiamy tym, którzy nas słuchają. Wywodzimy się z różnych kapel i orientacji muzycznych ale teraz chcemy zespolić nasze siły po to aby zagrać prostą, energetyczną, rock and rollową muzykę. Jesteśmy zmęczeni wszechobecnym plastikiem, dlatego pragniemy wrócić do elektrycznego, gitarowego brzmienia. Mamy mnóstwo pomysłów i pozytywnej energii, która miejmy nadzieję udzieli się wszystkim”

Skład zespołu:

Marek „Śledziu” Sladek


urodzony w 1970r. Wokalista w zespołach FRAGLES BLUES, PITZCARALDO, PATCHWORK, w którym odniósł największe sukcesy zdobywając wysokie noty na największych festiwalach bluesowych w kraju. Zapalony motocyklista.

Cezary „Chudy” Gibes


urodzony w 1971 r. Gitarę basową wziął w ręce w 1989 roku. Grał w bluesowych zespołach HAND MADE, PULS, PTZCARALDO. Swoją orientację muzyczną zmienił grając z rockowym bandem HAKELBERY.

Marcin „Misiek” Miśtak

urodzony w 1979. Początki swojej gry na perkusji ma w 1994. Grał w takich zespołach jak WHISPER i HOPELESSNESS. Nigdy nie uważał się za muzyka, lubi po prostu to co robi. Zafascynowany muzycznie ciężkim graniem i pop rockiem  lat 80tych.W zespole jest najmłodszy stażem jak i wiekiem.

Piotr Rut


urodzony w 1963 zagorzały weteran i fan muzyki lat 70 i 80 tych oraz tego co działo się w Seattle na początku lat 90-tych. Jego pierwszy zespół to ZŁE TOWARZYSTWO – „Wierzcie mi to było naprawdę złe towarzystwo”, następnie POZIOM 600, z którym miał okazję koncertować na krajowych scenach muzycznych oraz w Europie zachodniej, ostatni zespół to HAKELBERY.